Rovčanin: Za tri mjeseca dobit EPCG oko 114 miliona eura

EPCG
  • Autor onogost.me
  • 26.04.2023. u 21:17
Dobit Elektroprivrede Crne Gore u prvom kvratalu ove godine je 113.963.921 eura, saopštio je direktor te kompanije Nikola Rovčanin.

On je naveo da je dobit od januara do kraja marta ove godine bila za 80 miliona eura veća nego u istom periodu prošle godine.

“To potvrđuje danas usvojeni finansijski izvještaj koji će u skladu sa zakonom biti objavljen”, napisao je Rovčanin na Fejsbuku.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana.

    Povezani članci

    Ministarstvo finansija namjerava da unaprijedi sistem nadzora priređivanja igara na sreću kroz nekoliko modula koji će provjeravati tikete i razmjenjvati podatake u realnom vremenu. To se ostvaruje kroz princip "fiskalizacije" priređivanja.