Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sjutra otvaranje radnje Antony Morato

38691045_459321941230968_2288115140857430016_n
  • Autor onogost.me
  • 08.08.2018. u 08:45

Na zadovoljstvo mnogih Nikšićanki i Nikšićana koji vole modu, a žele kvalitetne odjevne komade, kompanija Paradiso sjutra otvara još jedan objekat u našem gradu i to u Ulici Narodnih heroja.

Otvaranje je u 9h.

Kako su kazali iz te kompanije, nova Antony Morato radnja otvara se zbog izrazito velikog interesovanja, a osim modela omiljenog brenda sadržaće i ponudu brendova: Elisabetta Franchi, Trussardi, Guess i još par izabranih.

Podsjetimo, 18. septembra prošle godine otvoren je tržni centar Paradiso u Njegoševoj ulici, nova zgrada preko puta Opštine.

Kompanija Paradiso duže od 16 godina donosi modne trendove na crnogorsko tržište, uz prepoznatljiv kvalitet i pristupačne cijene.

Sa sada 27 maloprodajnih objekata učinili su dostupnom svoju ponudu u skoro svim gradovima Crne Gore.

U Paradisu je moguće plaćanje i na 12 mjesečnih rata.

 

Plaćeni marketing

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Potpredsjednik Vlade za ekonomsku politiku i ministar ekonomskog razvoja Nik Đeljošaj saopštio je da je Vlada produžila akciju ”Limitirane cijene” koja obuhvata preko hiljadu artikala. Nove mjere, trebalo bi da stupe na snagu 15. Maja, saopšteno je iz Ministarstva ekonomskog razvoja.
Odjeljenje Alimentacioni fond Ministarstva finansija danas je izvršilo isplatu privremenog izdržavanja uvećano za troškove izvršnog postupka u ukupnom iznosu od 25.865,61 eura, na osnovu 207 rješenja centra za socijalni rad kojima je priznato pravo na privremeno izdržavanje djece.