ČITAOCI ŠALJU: “Prilikom rekonstrukcije trotoara napravljen propust”

Čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 14.10.2022. u 08:20
Ružno je, klizavo je, opasno je, u centru grada je - na ovaj način čitalac našeg portala opisuje problem u Ulici Nika Miljanića koji je nastao prilikom rekontrukcije trotoara.
“Prilikom rekonstrukcije trotoara u Ulici dr Nika Miljanića napravljen je takav propust (pitam se da li te radove iko nadgleda ili nikoga nije briga) da kada pada kiša, zgradi se prilazi ili kroz veliko blato ili kroz duboku vodu”, objasnio je čitalac portala Onogošt.
Kako je kazao, očekuju za vrijeme jesenjih kiša vodu i u podrumima.
Dostavljene fotografije nastale su, kaže, u vrijeme manje kiše.
“Apelujem da se greška ispravi, da stanari ne zaobilaze cijelu zgradu da bi došli do ulaza”, kazao je on.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
Dvadesetsedmogodišnji Nikšićanin Branko Vujović novi je kapiten muške rukometne reprezentacije, objavio je Rukometni savez.
- 0
- Društvo
- u
Šezdesetčetvorogodišnji Nikšićanin D. M. stradao je u saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila u Grebicama, kod "Ina" pumpe, na magistralnom putu Nikšić -Plužine.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari










