Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

ČITAOCI ŠALJU: Umjesto sporta, polomljeni koševi i otpad oko terena

Čitalac Portala Onogost
  • Autor onogost.me
  • 23.02.2024. u 07:50
Sportsko igralište u Ulici Joke Baletić sigurno ne izgleda kako je zamišljeno, kada je prije šest godina izgrađeno, uporedo sa stambenom zgradom u blizini.

Kako nam je rekao čitalac Portala, košarkaški obruči i table nedostaju konstrukciji, ograda je na više mjesta probijena, a različite vrste otpada razbacane su po livadi koja okružuje nekadašnji teren.

”Niko od nadležnih neće da se pozabavi ovim pitanjem. Koševi su polomljeni, a smeća napretek”, rekao nam je on o stanju terena, koji se nalazi u kvartu blizu zgrade Instituta za crnu metalurgiju.

Stanari su pokušavali, kako kaže, da promijene situaciju, ali njihovi inicijative do sada nijesu imale efekta.

”Imali smo obećanja da će se nakon izbora popraviti teren, ali još uvijek ništa… Mi smo, naravno, uklanjali otpad i kosili travu koja ljeti bude velika, a zbog blizine Trebjese, ljude je strah i od pojave zmija”, kaže ovaj čitalac, koji očekuje da će se nadležni ipak pozabaviti ovim pitanjem.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    4

          1. Neka ih kaznjavaju, tako je svuda u svijetu. Uvijek ce biti neodgovornih gradjana. Dakle, trebalo bi da rade svoj posao i poostre nadzor i kaznenu politiku.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nosioci izbornih listi sa nedavno održanih izbora u Nikšiću dogovorili su da konstitutivna sjednica lokalnog parlamenta bude održana 27. maja u 10 časova. Na sjednici će biti potvrđeni mandati odbornicima i izabran novi predsjednik Skupštine opštine (SO) Nikšić.
    Alisa Bogdanović je sanjala zemlju čuda. Jedne godine dobila je priliku da tamo ode. Tada je počelo njeno putovanje kroz čudesnu zemlju Kinu.