Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

(FOTO) Park na Krupcu bez zaštite od sunca

Čitalac Portala Onogost
  • Autor onogost.me
  • 04.07.2025. u 09:02
Izgradnju parka za djecu na Krupcu krajem 2022. godine građani su dočekali sa oduševljenjem, a posebno su bili srećni najmlađi kojima je i namijenjen.

Ovaj projekat Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) uradila je opštinska Agencija za projektovanje i planiranje.

Međutim, čitateljka našeg Portala primijetila je da je park u najvećem dijelu dana bez posjetilaca.

Kako nam je rekla, teško je očekivati da će roditelji da dovode djecu po visokim temperaturama.

Tako je park ”otvoren” za posjetioce samo u jutarnjim časovima i predveče, kada sunce zalazi.

Ona se zapitala da li bi stanje bilo drugačije da je napravljen tobogan sa vodom ili da je prostor natkriven. Takođe, kaže, posađeno drveće je u ranoj fazi rasta i još uvijek ne može da pruži  potrebni hlad.

Ovako, u ljetnjim mjesecima, istakla je, djeca ostaju uskraćena za igru na mjestu gdje je to ispravno isplanirano.

Ograđeno je oko 8.000 m2, a upravljanje parkom dato je Opštini Nikšić, a radove je izveo radova je „AG Info plan“ iz Nikšića.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Povodom Dana opštine Šavnik u „Kući Pekića“ danas je svečano otvorena izložba akademskog slikara Dragana Karadžića pod nazivom „Dodiri i trajanje“.
    Parlamentarna većina i opozicija načelno su dogovorili da svi lokalni izbori u državi budu održani u jednom danu 2027. godine.
    Kad je humanost u pitanju naši sugrađani nikad nisu pali na ispitu, a pokazali su to još jednom. Na memorijlanom humanitarnom turniru koji se u organizaciji "vojvoda" oragnizuje već treću godinu u znak sjećanja na tragično preminulog "Danila Delibašića" prikupljeno je 7.150 eura.