ČITAOCI ŠALJU: Otpao dio fasade sa solitera u Kvartu iza bolnice

Čitateljka portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 18.12.2022. u 08:15
Sa terase devetog sprata u Ulici Peka Pavlovića, soliter A, u Kvartu iza bolnice, pao je dio fasade, navodi naša čitateljka.

Ispod se, kako navodi, nalazi prodavnica, a na samom ćosku su parking mjesta, pa je time opasnost po prolaznike veća.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Iako je počela požarna sezona, još nije poznato koliko Crna Gora ima vazduhoplova koji će biti na raspolaganju za gašenje požara na nepristupačnim terenima, kazao je komandir Odjeljenja službe zaštite i spašavanja Nikšić Goran Tripković.
- 0
- Društvo
- u
Prijave na konkurs za upis u prvi razred srednjih škola u Crnoj Gori podnose se elektronskim putem od danas do petka, 26. juna. Srednje škole u Nikšiću ove godine otvaraju vrata za preko 1.300 učenika.
- 0
- Biznis
- u
Od ponoći u Crnoj Gori sve vrste goriva će biti jeftinije, saopštilo je Ministarstvo energetike i rudarstva.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











2
Stanari trebaju mjesecno da odvajaju pare za fasadu. ali vj oni to ne rade.
Padaju i tek uradene fasade u zgradi iza bolnice,koju je radio Zoran Nikolic.Zgrada Drvoimpexa…