Bačena eksplozivna naprava u blizini kuće Radulovića

Arhiva
- Autor onogost.me
- 30.03.2020. u 20:23
Večeras oko 21.45h, zasad nepoznata osoba, bacila je eksplozivnu napravu u blizini kuće Ranka Radulovića.
Kako saznajemo, nema povrijeđenih.
Podsjetimo, 4. oktobra prošle godine na kafić “Tani”, koji je takođe vlasništvo Radulovića, bačena je plastična flaša ispunjena eksplozivom.
Radulović je u Istražnom zatvoru zbog sumnje da je sa Erogenom Brajovićem i Igorom Vukotićem formirao kriminalnu grupu koju je Specijalno državno tužilaštvo optužilo za pokušaj i planiranje više likvidacija. Njima je u toku suđenje u podgoričkom Višem sudu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Šavnik Jugoslav Jakić uručio je danas donaciju u iznosu od 10.000 eura Domu zdravlja Nikšić, namijenjenu opremanju Zdravstvene stanice u Šavniku.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija je juče postupajući po naredbi suda, izvršila pretres kuće i drugih prostorija koje koristi M.B. (20) iz našeg grada i tom prilikom pronašla i oduzela lovačku pušku sa 20 komada pripadajuće municije, u ilegalnom posjedu.
- 0
- Društvo
- u
Ivan Krunić se iznenadio kada je juče, na njivi, u selu Donji Unač, u opštini Plužine, iz zemlje izvadio ogroman krompir.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

20.10.
19:42
Vakcinacija protiv sezonskog gripa od ove sedmice

20.10.
13:48
Od Nikšićanina oduzeta lovačka puška i municija

20.10.
12:54
Sve vrste goriva jeftinije od ponoći
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari