Beograđanin u Šavniku pokušao policajca da podmiti sa 20 eura

- Autor onogost.me
- 14.05.2023. u 12:15
“Naime, juče je saobraćajna policija na dijelu magistralnog puta u mjestu Kruševice zaustavila i kontrolisala vozilo marke „Audi A6“ beogradskih registarskih oznaka kojim je upravljao M.S.
Prilikom kontrole M.S. je policijskom službeniku, uz lična dokumenata, ponudio i novčanicu u iznosu od 20 eura sa ciljem oslobađanja od prekršajne odgovornosti”, navodi se u saopštenju policije.
Kako su kazali, u odnosu na navedeno službenici policije su obavijestili državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Pljevljima koji je naložio da se M.S. liši slobode zbog sumnje da je izvršio krivično djelo davanje mita.
Iz policije je saopšteno da će osumnjičeni uz krivičnu prijavu biti sproveden u zakonskom roku postupajućem tužiocu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 1
- Društvo
- u
- 0




