Budva: Zapaljen autobus kompanije “Lalatović” iz Nikšića

vijesti.me
- Autor onogost.me
- 14.07.2016. u 09:40
Autobus nikšićke kompanije "Lalatović" zapaljen je jutrosu u Budvi na parkingu nekadašnje stare kamionske pijace na zaobilaznici.
Ppipadnici posebne jedinice policije uhapsili su osumnjičenog za podmetanje požara.
Prema saznanjima “Vijesti”, policajci su uhapšenog zatekli u izvršenju krivičnog djela.
Vatrogasci su primili poziv u 4.40 časova i ubrzo stigli na lice mjesta sa dva vozila.
Uspjeli su da ugase požar koji je zahvatio veći dio zadnjeg dijela autobusa.
Materijalna šteta je velika, a inspektori vrše uviđaj.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Pooštravanje kaznene politike kada je u pitanju posjedovanje lažnih ili neistinitih obrazovnih isprava, rezultiralo je prvim zatvorskim kaznama za to krivično djelo. To je za Portal RTCG saopštila ministarka prosvjete, nauke i inovacija Anđela Jakšić-Stojanović.
- 0
- Društvo
- u
Bivšem ministru poljoprivrede i ruralnog razvoja Milutinu Simoviću određen je pritvor do 30 dana zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo zloupotreba službenog položaja, saopštio je Viši sud.
- 0
- Društvo
- u
Dobrovoljni davaoci krvi "Fap mašina" organizuju akciju dobrovoljnog darivanja krvi koja će biti održana u petak, 26. decembra, u terminu od 8 do 12 časova.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
24.12.
21:13
Simoviću pritvor do 30 dana
24.12.
15:10
Šimun najbolji igrač CFL-a
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











