Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Djelovi opštine sjutra bez struje

  • Autor onogost.me
  • 05.06.2022. u 10:41

Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.

Bez struje će biti: 

– u terminu od 8 do 10 sati: svi potrošači sa područja Banjana, Grahova i Vilusa koji se napajaju sa TS 110/35/10 kV Vilusi;

– u terminu od 8 do 15 sati: Javljen;

– u terminu od 9 do 15 sati: Dio Vilusa i Gornje Dubočke;

– u terminu od 12 do 14 sati: Gvozdenice;

– u terminu od 12.30 do 14.30 sati: Moštanica.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Zajedničkim snagama sa učenicima/ma JU Gimnazija „Stojan Cerović“ i  profesoricom Marijom Lazarević, a pod vođstvom najvećeg pregaoca Joka Radovića, zvanično je otvorena deseta sezona u Eko parku „Blace“, saopštili su iz NVO Društvo mladih ekologa Nikšić (DMEN).
Tržišni inspektori će tokom predstojećeg Praznika rada kontrolisati poštovanje odredbi Zakona o unutrašnjoj trgovini, koje se odnose na zabranu trgovine, saopšteno je iz Ministarstva ekonomskog razvoja.