Evo koji su putevi zatvoreni za kamione i šlepere

- Autor onogost.me
- 09.01.2019. u 11:19
Saobraćaj za kamione sa prikolicom i šlepere zabranjen je na više dionica u Crnoj Gori.
Iz Auto-moto saveza Crne Gore saopštili su da je za vozila preko 5 tona saobraćaj zabranjen na dionicama Podgorica – Cetinje – Budve, Podgorica – Bar, Nikšić – Plužine, Nikšić – Šavnik, Nikšić -Vilusi i Nikšić – Danilovgrad.
Navodi se da se saobraća po mokrim i klizavim kolovizima, a da ugaženog snijega ima na kolovozu u centralnim i sjevernim predjelima.
“Poledice ima na putevima u sjevernim i centralnim predjelima”, saopštili su iz AMSCG.
Vozačima se poručuje da je neophodno prilagoditi vožnju trenutnom stanju na putu i poštovati pravila saobraćaja.
Upotreba zimske opreme je obavezna na putevima gdje je to naznačeno saobraćajnom signalizacijom bez obzira na vremenske prilike, kao i na svim putevima ukoliko postoje zimski uslovi na putu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0