Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

FOTO: Mještani Vidrovana ostali bez kontejnera, smeće na sve strane

1
Čitalac portala Onogošt
  • Autor onogost.me
  • 24.08.2020. u 06:00

Na Vidrovanu, u blizini rijeke Zete, ovih dana se mogu zateći ne baš lijepe scene.

Gomila smeća i otpada na mjestu gdje su do prije nedelju dana bila tri kontejnera.

Kako su se mještani tog kraja žalili policiji na nesavjesne građane koji su odlagali raznu vrstu otpada u kontejnerima, između ostalog i lešine od životinja, prije nedjelju dana ostali su bez istih.

Mještani koji su prijavili problem ne znaju gdje su nestali kontejneri i ko ih je odnio.

Međutim, jedno je sigurno – ukoliko se problem odlaganja otpada ne riješi, ovom mjestu koje se nalazi u blizini vodoizvorišta Vidrovan i rijeke Zete, po svemu sudeći, prijeti opasnost da postane deponija.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) saopštilo je danas da je podnijelo još sedam krivičnih prijava osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da su M.K., R.K., C.T, Y.G., M.Y., Z.K. i V.K. dostavila lažne i neistinite obrazovne isprave za koje su u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave, nadležne ustanove utvrdile da nisu vjerodostojne javne isprave.
Centralna proslava Saveza udruženja boraca NOR- a i antifašista Crne Gore povodom Dana pobjede nad fašizmom i Dana Evrope biće održana 9. maja u 10 sati na platou spomenika na Grahovcu, simbolu crnogorske borbe za slobodu, saopštio je Generalni sekretar SUBNORA-a i antifašista Crne Gore Dragan Mitov Đurović.
U Ulici Gojka Garčevića danas je otvoren info-pult Turističke organizacije, gdje građani i turisti mogu dobiti sve neophodne informacije i kupiti tradicionalne suvenire.