Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

FOTO: Odvažni Nikšićani testirali zaleđeni Krupac

15873555_1230525547024187_6388804696055340617_n
privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 09.01.2017. u 19:06

Temperatura u debelom minusu u Nikšiću pretovrila je ovih dana Krupac u pravo klizalište. 

Poznato kao nikšićko more u ljetnjim danima, makar ove zime to vještačko jezero ostaće upamćeno i kao svojevrsno klizalište na otvorenom.

Krupac plijeni u svom ledenom stanju, a danas je privukao pordicu Cerović koja je imala hrabrosti da testira debljinu leda.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Polaganjem vijenaca na spomenik palim borcima pod Trebjesom i svečanim programom Udruženje boraca NOR-a i antifašisti Nikšića obilježili su 81.godinu od oslobođenja Nikšića. Antifašisti, kako je poručeno sa svečanosti, nikada neće dozvoliti da se partizani osvjedočeni borci protiv nacizma i fašizma, koji su izvojevali slobodu našeg naroda, mračnim revizionističkim pokušajima stavljaju na istu stranu istorije sa četnicima, koji su bili saradnici fašističkog okupatora.
-->