Huliganstvo se nastavlja: Polomljeno staklo na City fitness-u

- Autor onogost.me
- 01.08.2019. u 11:27
Na teretani City fitnes, koja se gradi u prostoru Doma revolucije, jutros je osvanulo polomljeno staklo.
Na Facebook stranici tog fitnes centra naveli su da su svojim odlukom da uđu u investiciju u Dom revolucije znali da gaze u nepoznato, ali da ipak ovo nijesu očekivali.
„Svaki metar zdanja starog preko 40 godina se osvaja oprezno i zahtijeva poseban pristup. To smo očekivali. To da će određeni broj naših sugrađana željeti da ovaj grad vrati četiri decenije unazad – to nismo očekivali“, napisali su oni.
Iako se to dešava od samog početka, kako kažu, do sad nijesu iznosili u javnost. Ipak, poručuju da nastavljaju dalje.
„Nikšiću poklanjamo najbolji fitnes centar na ovim prostorima. Hvala svima koji su uz nas i koji vjeruju u svjetski Nikšić. Pozivamo vas da u komentaru dignete glas protiv huliganstva i malograđanštine! Cijeli grad jedan tim!“, poručili su oni.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0