Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

ICGEB program za finansiranje naučnih skupova, radionica i kurseva u 2022. godini

124020056_3310374845746838_8640988174644090317_n
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 29.12.2020. u 23:04

Fond Međunarodnog centra za genetički inženjering i biotehnologiju (ICGEB) za finansiranje sastanaka i kurseva, pruža mogućnost organizacije i finansiranja naučnih skupova, radionica, ali i teorijskih i praktičnih kurseva u oblasti prirodnih nauka u 2022. godini, na teritoriji članica ICGEB-a. Samo članice ICGEB-a mogu konkurisati za ova bespovratna sredstva, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke, kulture i sporta.

Godišnji Poziv pruža mogućnost laboratorijama ili institutima da organizuju ICGEB događaje ili da dobiju sponzorstvo naučnih skupova/sastanaka na teme od značaja za ICGEB.

“Za više detalja o načinu prijavljivanja možete se informisati na sajtu ICGEB-a https://www.icgeb.org/activities/meeting-and-courses/call-for-proposal-meeting-and-courses/ “, navode iz Ministarstva.

Rok za podnošenje aplikacija je 28. februar 2021. godine.

“Za kurseve i radionice koji su odobreni u 2021. godini, više informacija o mogućnostima prijave i učešća možete dobiti na linku https://www.icgeb.org/activities/meeting-and-courses/ ili se informisati putem Nacionalne kontakt osobe za saradnju Crne Gore sa ICGEB-om (ICGEB Liaison Officer): dr Jelena Zindović, Univerzitet Crne Gore – Biotehnički fakultet, e-mail: [email protected], tel: 020/268-716”, dodaju oni.
 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstva finansija i prosvjete, nauke i inovacija drugu godinu zaredom grubo krše Granski kolektivni ugovor (GKU) za oblast prosvjete, saopštili su iz Sindikata prosvjete, navodeći da su ti resori odlučili da kroz novi obračun zarada prosvjetarima umanje primanja do 50 eura.
Službenici policije uhapsili su za vikend 54 vozača, zbog vožnje pod dejstvom alkohola ili droge i drugih težih prekršaja iz oblasti Zakona o bezbjednosti saobraćaja na putevima, saopšteno je iz Uprave policije (UP).