Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Konkurs “Pisano pero”: Prvo mjesto za Milenu Bogetić

5271093_1_ls
vijesti.me
  • Autor onogost.me
  • 22.11.2020. u 13:36

Učenica drugog razreda nikšićke Gimnazije „Stojan Cerović“, Milena Bogetić, osvojila je prvo mjesto na internacionalnom književnom konkursu „Pisano pero”.

„Na konkursu je učestvovalo 107 takmičara. Ja sam učestvovala sa pjesmom ‘Riječ’, a organizator takmičenja je Maid Čorbić”, kazala je Milena.

Milena godinama piše prozu i poeziju i osvajala je brojne nagrade na lokalnom, državnom i međunarodnom nivou, a veoma uspješno se takmičila i u recitovanju.

 

Izvor: vijesti.me

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstvo dijaspore postuhmno je dodijelilo Miodragu Kostiću, osnivaču MK Group, Nagradu za doprinos unapređenju privrednog partnerstva sa Crnom Gorom.
Uprava policije (UP) apelovala je na građane da reaguju i prijave nasilje ukoliko sumnjaju da član porodice posjeduje oružje i pokazuje nasilno ili prijeteće ponašanje.