Kovačević: Dom za stare uskoro otvara vrata za prve korisnike

- Autor onogost.me
- 16.02.2022. u 12:19
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević primio je u posjetu novoimenovanu direktoricu Doma za stare Nikšić Anđelu Lalatović i šefa Službe održavanja Vidaka Šabanovića sa kojima je razgovarao o završetku radova na tom značajnom projektu.
Kovačević je kazao da lokalna uprava kroz razne programe pomaže stariju populaciju, te da će im uskoro na usluzi biti i Dom za stare – njihov novi topli dom.
„Lokalna uprava će biti i u narednom periodu na usluzi osobama starije životne dobi, kao i rukovodstvu Doma za stare kako bi svi korisnici njihovih usluga bili u potpunosti zadovoljni. Tim projektom ujedno će se zaposliti veliki broj naših sugrađana što će biti veoma značajno kako bi se smanjila nezaposlenost u našem gradu, “ istakao je Kovačević.
Direktorica Lalatović zahvalila je Kovačeviću na podršci i istakla da su kapaciteti Doma za stare oko 200 mjesta, te da je interesovanje korisnika veliko.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0