“Medvjedice” i “kanarinke” nastavile pobjednički niz

- Autor onogost.me
- 08.05.2021. u 18:51
Rukometašice Levalee i Trebjese ubilježili su pobjede u 20. kolu crnogorskog prvenstva. “Kanarinke” su na svom terenu savladale Tivat 28:22, dok su “medvjedice” bile bolje od Rudara u gostima 29:36.
Levalea se mučila protiv Tivćanki tokom većeg dijela prvog poluvremena. Gošće su vodile sve do 22. minuta, da bi nakon izjednačenja domaća ekipa preuzela vođstvo koje je raslo kako je meč odmicao. Najefikasnija u pobjedničkoj ekipi bila je Nataša Vuković sa pet golova, dok su po četiri postigle Marija Bigović i Elena Tomić.
Trebjesa je sjajno odigrala protiv Rudara u gostima i prilično efikasnom meču slavila na kraju sa plus sedam. Do sredine prvog poluvremena rezultat je bio u egalu, da bi potom “medvjedice” preuzele konce igre. Sara Burić je bila ubjedljivo najraspoloženija za igru, sa deset golova je bila ubjedljivo najefikasnija igračica susreta. U slavljeničkoj ekipi Burićevu su pratile Dajana Miljanić i Milena Gardašević sa po šest golova. Sa druge strane, u redovima ekipe Rudara, Lana Pavićević je postigla sedam golova.
Nakon 20. kola Levalea je i dalje prva na tabeli sa maksimalnim učinkom, Trebjesa je trećeplasirana ekipa sa 18 bodova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0