Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nastavljen meč kraj Bistrice, prekid trajao više od pola sata

1f655c7b-0410-4c49-b453-ddd0255544ce
Branko Čupić
  • Autor onogost.me
  • 07.03.2020. u 13:53

Nakon prekida koji je trajao više od pola sata nastavljen je meč 23. kola Prve Telekom lige Sutjeska - Podgorica.

Prekid je uslijedio nakon uvrjedljivog skandiranja navijača Sutjeske na račun FSCG.

Policija je nakon toga ispraznila dio tribine na kojoj su se nalazili organizovani navijači Sutjeske nakon čega su igrači oba tima izašli na teren i utakmica je nastavljena.

 

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću predao je optužnicu Osnovnom sudu u Nikšiću protiv R. N. zbog krivičnog djela nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.
Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu (ODT) u Nikšiću podnio je Osnovnom sudu u Nikšiću optužni predlog protiv N. N. zbog produženog krivičnog djela zelenaštvo u pokušaju i predložio produženje pritvora okrivljenom zbog opasnosti da će ponoviti djelo.