Nikšićanin povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi

onogost.me
- Autor onogost.me
- 14.11.2018. u 13:46
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas oko 12 sati kod mjesta Zagorak, povrede je zadobio Milenko Cicmil (58) iz Nikšića, vozač Luks taksija.
Cicmil je iz za sada neutvrđenih razloga sletio sa magistrale u provaliju duboku oko 100 metara., a izvukli su ga nikšički vatrogasci, kojima je pomagalo više njih koji su se tu zatekli.
Hitna pomoć iodvezla je Cicmila u KCCG.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U okviru tradicionalne humanitarne akcije „Djeci za osmijeh“, koju već godinama organizuju NVO "Izvor života" i Narodna kuhinja Nikšić, ove godine je podijeljeno više od 2.026 novogodišnjih paketića djeci širom Crne Gore, saopštili su iz te NVO.
- 0
- Društvo
- u
Predstavnici Ministarstva zdravlja, Samostalnog sindikata zdravstva i Sindikata zaposlenih u zdravstvu potpisali su danas u Podgorici Granski kolektivni ugovor (GKU) za sektor zdravstva, koji ce početi da se primjenjuje 1. januara. GKU, između ostalog, podrazumijeva povećanje koeficijenata za utvrđivanje zarade po osnovu potrebne stručnosti i složenosti poslova iz grupe II.
- 0
- Društvo
- u
Strukovni sindikat i odbor vatrogasaca Crne Gore poručuje da su heroji vidljivi samo dok gori - bez opreme, bez sistemske podrške i bez ispunjenih obećanja, ali sa trajnim poštovanjem građana koje, kako kažu, jedino ima pravu vrijednost.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











