Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićki i podgorički vatrogasci se vratili iz Turske

Aerodromi Crne Gore/Facebook
  • Autor onogost.me
  • 16.02.2023. u 09:09
Ekipe vatrogasaca spasilaca iz Podgorice i Nikšića, nakon višednevne spasilačke akcije u Turskoj, vratili su se u Crnu Goru.

Pomoć turskim kolegama pružalo je 11 nikšićkih i 19 podgoričkih vatrogasaca.

Komandiri podgoričke i nikšićke Službe zaštite i spašavanja Goran Janković i Slavko Tadić, kazali su juče da su spasilačke akcije za stradalima u toj zemlji zaustavljene.

Kazali su da se očekuje veliko nezadovoljstvo građana, pa se zbog toga sve spasilačke ekipe evakuišu i vraćaju u svoje države.

Zemljotresom u Turskoj i Siriji pogođeno je 13 miliona ljudi, od toga oko sedam miliona djece.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore ostvarila je veliki uspjeh u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, savladala je Grčku i Norvešku bez primljenog gola i tako potvrdila izuzetan potencijal ove generacije. Selektor Radovan Kavaja istakao je u emisiji "Fudbal fest" da je riječ o rezultatu koji ima posebnu težinu u domaćem sportskom ambijentu.
    Elektroprivreda (EPCG) i Program Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP) u Crnoj Gori napravili su iskorak u saradnji potpisivanjem finansijskog sporazuma u Podgorici, otvarajući prostor za konkretnu realizaciju inicijativa iz oblasti zelene tranzicije, saopšteno je iz EPCG.
    -->