Nikšićki lovci pustili 12 divljih zečeva na tri lokacije

Lovačka organizacija “Dr Zoran Kesler”
- Autor onogost.me
- 13.05.2025. u 14:49
Lovačka organizacija za uzgoj, lov i zaštitu divljači "Dr Zoran Kesler" iz Nikšića pustila je 12 divljih zečeva na tri različite lokacije, Stubica, Trepča i Vučje.
“Zečevi se puštaju radi unošenja nove i svježe krvi u lovište, što značajno doprinosi zdravlju i višoj reprodukciji jedinki. Do lovne sezone očekuju nas još dvije ovakve akcije kao i puštanje određenog broja fazana, pošto smo prošle godine lovište obogatili za 40 parova fazana. Za vrijeme lovostaja hranilice se redovno obilaze, prati brojno stanje divljači i čuvaju lovni zabrani”, stoji u saopštenju Lovačke organizacije “Dr Zoran Kesler”.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Mještani Gornjih Brezana, koji, kako tvrde, već godinama trpe nezakonito i diskrimanltrno ponašanje energetskih kompanija, na čelu sa državnom kompanijom CGES uputili su otvoreno pismo najvišim državnim i opštinskim zvaničnicima.
- 0
- Društvo
- u
Akcijom čišćenja otpada na Slanom jezeru, sjutra, u 9 časova, počinje kampanja "Naš grad naš od(b)raz".
- 0
- Društvo
- u
Crna Gora je prepoznala problem nasilja i sa njim se suočava i obračunava svakodnevno, kroz rad institucija. I pored toga što postoji sistem za borbu protiv nasilja i što se svaka institucija i svi zaposleni u njoj trude da svoj posao obave valjano i do kraja, potrebno je još mnogo toga uraditi kako bi se u ovo pitanje pozitivno zaokružilo, navodi se u Sektorskoj analizi MUP-a o nasilju o porodici.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari