Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

OŠ „Braća Labudović“: Počeo seminar „Kritičko razmišljanje i rješavanje problema“

27332184_1801822936496549_4747490448934151418_n
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 01.02.2018. u 13:37

U OŠ „Braća Labudović“ danas je počeo prvi dio seminara „Kritičko razmišljanje i rješavanje problema“ u okviru pilot programa „Škole za 21. vijek na Zapadnom Balkanu“, a u organizaciji British Cancela.

„Naša škola je jedna od deset škola koje su izabrane od strane Evolucionog panela da učestvuju u ovom programu. Odabrani nastavnici će biti obučeni kako da uvedu dvije osnovne vještine (kritičko razmišljanje i rješavanje problema i digitalne vještine) u svoj nastavni proces i kako da koriste Micro:bitove računare za kodiranje, pri tom će naša škola dobiti 30 Micro:bitovih uređaja kao podsticaj“, naveli su iz te škole.

Predviđeno trajanje obuke je pet dana. Predavači su bili Dijana Milošević i Rajko Kosović.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Prvostepenom odlukom Višeg suda, bivša predsjednica Vrhovnog suda Vesna Medenica osuđena je na 10 godina zatvora, a njen sin Miloš na dva mjeseca više. Medenica je proglašena krivom za krivična djela protivzakonitog uticaja, dok je njenom sinu, zbog opasnosti od bjekstva, određen pritvor do pravosnažnosti presude, uz novčane kazne od po 50.000 eura.
-->