Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Paradiso i pred Novu godinu obradovao Nikčeviće

donacija
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 26.12.2018. u 14:10

Radnici kompanije Paradiso posjetili su danas dvanaestočlanu porodicu Nikčević iz Kličeva i tom prilikom im uručili novogodišnje paketiće i laptop.

Ovo je već drugi put da Paradiso daruje Nikčeviće, a prošlog puta su sva djeca dobila obuću koju su sama birala.

Tada im je vlasnik firme, Aleksandar Jeknić obećao da će dobiti i laptop, a uz taj poklon svi su dobili i po novogodišnji paketić.

Podsjećamo da je ova kompanija dodijelila tada i OŠ “Milija Nikčević” vaučer u vrijednosti od 200 eura za kupovinu knjiga i opremanje školske biblioteke.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Nacionalni parkovi Crne Gore svim građankama i građanima čestitaju Dan državnosti i ujedno pozivaju da posjete zaštićena područja i provedu ugodno vrijeme u prirodi. Povodom Dana državnosti u nedelju 13. jula ulaz u nacionalne parkove Durmitor, Biogradska gora, Skadarsko jezero, Lovćen i Prokletije biće besplatan.
Službenici Uprave policije, po nalogu Osnovnog državnog tužilaštva u Podgorici, više od godinu dana provjeravaju sumnje da je privatna zdravstvena ustanova Poliklinika Hipokrat dostavljala Fondu za zdravstveno osiguranje (FZO) falsifikovane izvještaje o pružanju usluga magnetne rezonance, kako bi stekla uslov da bude isplaćena iz budžeta FZO-a.