Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Počinju radovi na izgradnji druge faze Doma za stare

4_61
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 30.10.2019. u 07:14

Početak radova na izgradnji druge faze Doma za stare pod Trebjesom biće ozvaničen danas u 11h.

Početak radova ozvaničiće predsjednik Opštine Veselin Grbović i direktor Uprave javnih radova Rešad Nuhodžić.

Podsjetimo, 16. septembra počeli su radovi na izgradnji prve faze koja se finansira iz donatorskih sredstava – 3,3 miliona eura, dok će drugu fazu finansirati Vlada u cjelosti.

Vrijednost Doma za stare u Nikšiću je 7,4 miliona eura.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

NVU Putevima predaka otpočelo je realizaciju projekta  ,,Putevima čajeva do bolje eko-turističke ponude“ čiji je glavni cilj omogućiti mladima sticanje praktičnih vještina u eko-turizmu, branju i preradi ljekovitog bilja kako bi povećali svoju zapošljivost i razvili socijalno preduzetništvo kroz plasman lokalnih proizvoda, ali i osposobiti ih za vođenje turstičkih ruta.
Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.
Šesnaest osoba uhapšeno je prethodne večeri, tokom koje su, u sjevernoj, zapadnoj i južnoj regiji Crne Gore kontrolisane ukupno 2.044 osobe, od čega 62 operativno interesantna lica, saopštila je Uprava policije.