Policija rasvijetlila 24 pokušaja ubistva

ubistvo-1000x555
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 09.10.2019. u 12:34

Crnogorska policija rasvijetlila je 24 pokušaja ubistva, od ukupno 26, koliko ih je izvršeno na teritoriji Crne Gore u ovoj godini.

“Policija Crne Gore je rasvijetlila 24 krivična djela ubistvo u pokušaju od ukupno izvršenih 26 na teritoriji Crne Gore, u ovoj godini i izvršioce procesuirala nadležnim tužilaštvima, dok se na rasvjetljavanju dva preostala krivična djela intenzivno radi”, naveli su iz Uprave policije na Tviteru.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Povezani članci

Na Samitu gradonačelnika protiv antisemitizma, koji je održan u Dortmundu od 29. novembra do 1. decembra pod sloganom "Njegovanje kulturne raznolikosti", učestvovao je i predsjednik Opštine Nikšić, Marko Kovačević.
Roditelji treba da provjere sadržaj koji objavljuju njihova djeca, jer se u aplikaciji Snepčat pojavila grupa koja masovno šalje poziv za uključenje djeci, a u okviru čata se dijeli pornografski sadržaj.
Policija u Nikšiću je podnijela krivične prijave protiv sedam ljudi zbog sumnje da su počinili krivična djela iz oblasti imovinskog kriminaliteta, saopšteno je iz Uprave policije.