Pronađeno beživotno tijelo Milorada Dakovića

privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 24.01.2016. u 16:11
Kako je portalu Onogošt potvrđeno u policiji, danas je oko 15h iz Morače, u podgoričkom naselju Dahna, izvađeno beživotno tijelo Milorada Dakovića, dvadesetpetogodišnjeg Nikšićanina čiji je nestanak prijavljen 11. januara.
Nestanak je prijavila njegova sestra sa kojom je Milorad tog dana u ranim jutarnjim časovima otputovao za Podgoricu, gdje je radio u firmi OTP „Faktoring“.
Po okončanju radnog vremena, Daković je rođaki kazao da treba da svrati u „Deltu“, a dva sata kasnije, oko 18.25h, njegov mobilini telefon je bio nedostupan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićka policija uhapsila je operativno interesantno lice Đ.P. (39) zbog sumnje da je zajedno sa L.L. (43), koji je ranije uhapšen, polomio staklo na objektu kladionice i uz upotrebu ubrzivača požara i podesnog sredstva izazvao požar u istom, saopšteno je iz policije.
- 0
- Društvo
- u
Nemanja Vuković biće najvjerovatnije novi direktor Komunalnog preduzeća Nikšić, saznaje naš portal.
- 0
- Društvo
- u
Opština Plužine donirala je 30.000 eura za kupovinu prvog specijalizovanog terenskog sanitetskog vozila, a Vlada Crne Gore je, na inicijativu Ministarstva zdravlja i iskazanih potreba Zavoda za hitnu medicinsku pomoć, na sjednici 3. aprila 2025. godine opredijelila 65.000 eura za ove potrebe.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari