Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Putevi suvi, na sjeveru poledica

amscg_220_8
Ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 04.12.2019. u 08:55

U Crnoj Gori jutros se u nižim predjelima saobraća po pretežno suvim putevima, dok u planinskim predjelima i preko prevoja na sjeveru ima mjestimično poledice, kazali su iz Auto-moto saveza Crne Gore (AMSCG).

Iz AMSCG su kazali da je saobraćaj na putu Mojkovac – Đurđevića Tara koji je u prekidu od 6.novembra i dalje je obustavljen zbog odrona u mjestu Sokolovina.

Iz AMSCG su upozorili da su na dionicima koje prolaze kroz usijeke mogući sitniji odroni, i savjetovali opreznu vožnju prilagođenju uslovima na putu.

Do 6. decembra, zbog izgradnje zidova u sklopu rekonstrukcije puta Lubnice-Jelovica, biće obustavljen saobraćaj za sve vrste vozila.

Na magistralnom putu Trubjela – Vilusi, zbog rekonstrukcije, saobraćaj je u prekidu od devet do 12 i od 14 do 16 sati. Van ovih termina saobraća se jednom trakom.

Na regionalnom putu Krstac – Ivanova korita, na dionici Međuvršje – Ivanova korita, saobraćaj biće obustavljen od devet do 11 i od 15 do 17 sati i promijenjen sa dvosmjernog na jednosmjerni.

Zbog rekonstrukcije regionalnog putu Cerovo – Rogami, na dionici Rogami–Spuž saobraća se u skladu sa privremeno postavljenom saobraćajnom signalizacijom.

Zbog rekonstrukciji magistralnog puta Debeli brijeg- Herceg Novi u mjestu Tatarbašča biće promijenjen režima saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni na mjestu radova.

Zbog rekonstrukcije puta Dinoša – Cijevna promijenjen je režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni, a biće potpuno obustavljen od 12 sati i 30 minuta do 15 sati i 30 minuta.

Zbog rekonstrukcije magistralnog puta M-21 Barski most-Ribarevine, dionica obilaznica Bijelo Polje-Ribarevine režim saobraćaja biće promijenjen sa dvosmjernog na jednosmjerni, a na snazi su povremene obustave saobraćaja ne duže od 15 minuta.

Zbog istražnih radova na magistralnom putu M-2 dionica Bijelo Polje-Barski most biće promijenjen režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni.

Na magistralnom putu M-4 dionica Podgorica-Božaj zbog izvođenja radova na izgradnji kružne raskrsnice u Tuzima postavljena je privremena saobraćajna signalizacija.

Od 15. novembra do 31. marta upotreba zimske opreme obavezna je za sva motorna vozila bez obzira na vremenske uslove.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija podnijelo je još tri krivične prijave Osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da su O.K, M.K. i A.N. dostavila lažne i neistinite obrazovne isprave za koje su u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave, te nadležne ustanove utvrdile da nisu vjerodostojne javne isprave, saopšteno je iz tog resora.