“Štreber” počeo sa radom

- Autor onogost.me
- 24.09.2017. u 13:52
U Nikšiću je ovih dana počela sa radom edukativna učionica pod nazivom “Štreber”, koja će prema riječima profesorice Biljane Janjušević, za cilj imati da svim učenicima koji se budu priključili njihovom radu poboljša nivo znanja iz matematike, fizike, hemije i engleskog jezika.
“Štreber” nije namijenjen samo za grupni rad sa učenicima osnovnih i srednjih škola, već i sa maturantima koji se spremaju za polaganje prijemnih ispita na Medicinskom ,Farmaceutskom, Prirodno matematičkom fakultetu i sličnim.
Svi polaznici ove škole će imati priliku da rade sa iskusnim profesorima koji su svoje reference dokazali,
kako kroz sami proces nastave, tako i u spremanju učenika na državnim i opštinskim takmičenjima , kao i spremanju studenata i maturanata za prijemne ispite.
U radu škole će ućestvovati profesorica matematike Marija Marojević, profesorica fizike Marija Lalatović, profesorica hemije Biljana Janjušević, kao i profesorica engleskog jezika Maja Lučić.
Planirano je da u narednom periodu bude angažovan profesor razredne nastave koji će raditi sa djecom najranijeg školskog uzrasta, a sva zainteresovana djeca i roditelji mogu se informisati putem facebook stranice Ucionica Streber.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom sjutra će ostati djelovi nikšićke opštine.
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0




