Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Uhapšen i drugi osumnjičeni za napad na Pavićevića

screenshot/onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 05.12.2023. u 19:32
Na graničnom prelazu Ranče, na ulazu iz Republike Srbije u Crnu Goru, danas je uhapšen M.S. (18), koji se sumnjiči da je među napadačima na Nikšićanina Boška Pavićevića.

“Na graničnom prelazu Ranče uhapšen je M.S. (18) koji je identifikovan od strane policijskih službenika Odjeljenja bezbjednosti Nikšić, kao jedno od dva lica koja su u nedjelju, 3. decembra, fizički napala B.P. i D.R. koji su tom prilikom zadobili povrede”, saopšteno je iz policije.

Podsjetimo, zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nasilničko ponašanje u sticaju sa krivičnim djelom teška tjelesna povreda, juče je uhapšen M.S. (19) .

“Za ista krivična djela sumnjiči se M.S. (18) koji je danas lišen slobode i on će u zakonskom roku biti priveden postupajućem tužiocu na dalju nadležnost”, zaključuje se.

Aktivista Boško Pavićević, koji je pokušao da fotografiše nepropisno parkiranje i mučenje životinja na Trgu u Nikšiću pretučen je 2. decembra i nalazi se u Kliničkom centru Crne Gore na liječenju. 

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci