Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Uskoro rekonstrukcija školskog objekta u Velimlju

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija
  • Autor onogost.me
  • 12.07.2024. u 10:51
Ministarka prosvjete, nauke i inovacija Anđela Jakšić-Stojanović posjetila je Osnovnu školu ,,Rade Perović” u Velimlju, nakon što je nevrijeme pričinilo štetu na objektu.

Kako je saopšteno iz Ministrastva, oštećeni su krov i stolariju na objektu.

Ministarstvo je tim povodom odobrilo preko 100.000 eura kako bi se u što kraćem roku napisao projekat i već u toku sljedeće nedjelje raspisao tender za rekonstrukciju.

Cilj je, kako su rekli iz Minstarstva, da učenici u novu školsku godinu dočekaju u mnogo boljim uslovima.

Izvor: dan.co.me

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Tokom prethodnog vikenda, službenici Uprave policije sproveli su planske preventivne aktivnosti širom države, kontrolišući oko 1.500 lica, uključujući 32 operativno interesantna, te 166 ugostiteljskih objekata i 59 sportskih kladionica i kazina, saopšteno je iz policije.
    U koncertnoj sali Muzičke škole „Dara Čokorilo“ večeras, sa početkom u 19 časova, biće održana šesnaesta sesija projekta „Imaginarijum“, koja će ovog puta biti posvećena temi odnosa slike i muzike.
    -->