Uz pomoć mentora savladati koncept pisanja biznis plana

- Autor onogost.me
- 22.06.2021. u 11:02
NVO Biznis centar poziva učesnike projekta “Pokreni biznis” da se prijave za radionice za pružanje direktne preduzetničke podrške.
Kako su saopštili iz ove nevladine organizacije, kroz projekat “Pokreni biznis” će organizovati direktnu preduzetičku podršku za 30 lica, od kojih su deset nezaposlena lica, deset mladih i deset žena.
“Kroz direktnu preduzetničku podršku učesnici bi imali pristup mentorima uz čiju pomoć bi pripremili i savladali koncept pisanja biznis plana, čime bi značajno unaprijedili kvalitet njihovih biznis ideje. Svi zainteresovani mogu da se prijave za podršku putem maila: [email protected] ili putem messenger-a. Rok za prijave je 30 jun. Radionice programa će biti sprovedene od 06. 07. do 26.07”, saopštili su iz NVO Biznis centar.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0