Voda ponovo bezbjedna za piće

- Autor onogost.me
- 18.01.2016. u 09:38
Nakon perioda povećane mutnoće vode usled obilnih padavina i preporuke da je treba prokuvavati, iz nikšićkog vodovoda obavještavaju korisnike da je voda opet bezbjedna za upotrebu.
“Posljednje laboratorijske analize vode pokazuju da je vrijednost parametara mutnoće u dozvoljenim granicama, te da je potpuno ispravna i bezbjedna za upotrebu”, naovidi se u saopštenju JP Vodovod i kanalizacija Nikšić.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Policijski službenici Regionalnog centra granične policije „Centar“, u koordinaciji i saradnji sa Odsjekom za suzbijanje prekograničnog kriminala, juče su na graničnom prelazu Šćepan Polje spriječili krijumčarenje 25 kilograma marihuane i lišili slobode crnogorskog državljanina iz Zete.
- 0
- Društvo
- u
Saobraća se jutros uglavnom odvija po suvim kolovozima. Iz Auto moto saveza skreću pažnju na moguće sitnije odrone u usjecima. Na dionicama gdje se izvode radovi važi izmijenjen režim vožnje, pa je neophodna dodatna pažnja i poštovanje saobraćajne signalizacije.
- 0
- Društvo
- u
Nikšić bi uskoro trebalo da dobije Agenciju za upravljanje zaštićenim područjima. Kako najavljuju iz lokalne samouprave u toku su izrade studija za zaštitu šest od 16 kandidovanih lokaliteta.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











