Vozio sa 3,71 promila alkohola u krvi

Twitter/UP
- Autor onogost.me
- 01.03.2023. u 09:36
Nikšićka policija uhapsila je vozača koji je upravljao vozilom u alkoholisanom stanju.
Sinoć u 21.30h je u mjestu Budoš kontrolisan je vozač M.K. (50).
“Utvrđeno je prisustvo alkohola u organizmu u koncentraciji od 3,71 g/kg. Priveden je sudiji za prekršaje na dalju nadležnost”, navodi policija na Tviteru.
Nikšićka @PolicijaCG uhapsila vozača koji je upravljao vozilom u alkoholisanom stanju🚨
Sinoć u 21.30h je u mjestu Budoš kontrolisan vozač M.K. (50). Utvrđeno je prisustvo alkohola u organizmu u koncentraciji od 3⃣,7⃣1⃣g/kg‼️
Priveden je sudiji za prekršaje na dalju nadležnost. pic.twitter.com/REBQ6R09bw
— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) March 1, 2023
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Skupština opštine (SO) Nikšić upriličila je prigodnu svečanost povodom početka rada novog saziva Ženskog kluba SO.
- 0
- Društvo
- u
Radionica posvećena rizicima i suzbijanju afričke kuge svinja (AKS) održana je danas u Plužinama u organizaciji Lovačkog saveza Crne Gore, uz podršku Organizacije za hranu i poljoprivredu Ujedinjenih nacija (FAO).
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede počeće ove sedmice isplatu staračkih naknada za 2.953 korisnika. Isplata će se izvršiti za dospjele mjesece, odnosno za avgust, septembar i oktobar, a za ovu namjenu oprijedijeljeno je 2.790.585 eura.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
25.11.
11:39
Voda bezbjedna za piće
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari












1
oslobodite ga🔓🔓😈😈😈👌