Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Za najbolje u OŠ “Ratko Žarić” 18 “Luča”

ratko1
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 06.06.2016. u 06:43

Osnovna škola „Ratko Žarić“, svečanim kulturno-umjetničkim programom i polaganjem cvijeća na bistu narodnog heroja čije ime nosi, obilježila je 66 godina rada.

Ovo je bila prilika i da se dodjeli diploma “Luča” za one koje su najmarljivije učili prethodnih devet godina. 

Tako je od 99 maturanata njih 18 dobilo ovu diplomu i to:  Maša Delić, Ilija Miljkovac, Andrija Perović, Jovana Sarić, Aleksandra Španjević, Nikola Damjanović, Ksenija Đurković, Lena Bjelica, Ksenija Vujović, Mija Mušikić, Danilo Perunović, Sara Raičević, Jovana Roganović, Sergije Rojević, Ana Krivokapić, Marko Salijević, Mina Kovačević i Dušan Nikolić.

Ističući da bogastvo škole čini vrijedan rad učenika i nastavnika, direktor ove ustanove Vlastimir Medojević  poželio  je najboljim učenicima da i u budućnosti  na najbolji način predstavljaju školu.

On je naglasio i da je riječ o generaciji sa velikom energijom koju krasi ljepota, pamet i mladost.

“Kao i ostale generacije i ova je izuzetnim rezultatima na raznim takmičenjima učinila da ova školska godina bude posebna. O tome svjedoče i brojne nagrade kako u nastavnim tako i vannastvanim disciplinama osvojene na opštinskim i državnim takmičenjima, ali i nagradnim konkursima. Dragi polumaturanti, kao i do sada, uvijek slijedite put uspjeha i napretka”,  rekao je Medojević.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Predsjednik Udruženja sudija Miodrag Pešić poručio je da će početkom septembra donijeti odluku na koji način da će se izboriti za dostojanstven položaj sudija u Crnoj Gori.