Zadržavanje do 72 sata osumnjičenom za prijetnje supruzi i kćerki

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 28.09.2024. u 22:47
Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, nakon saslušanja donio je rješenje o zadržavanju R.L. zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.
Kako piše u saopštenju ODT Nikšić, postoji osnovana sumnja da je R.L. 27. septembra u porodičnoj kući u Nikšiću, prijetnjom da će napasti na život i tijelo supruge i kćerke, ugrozio njihovu sigurnost.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Mladi u Crnoj Gori prvi put najčešće probaju drogu između 13. i 16. godine, a prva ponuda uglavnom dolazi od vršnjaka iz okruženja.
- 0
- Društvo
- u
Univerzitet Crne Gore započeo je realizaciju infrastrukturnog projekta vrijednog preko 800.000 eura, kojim će biti uređeno dvorište Filozofskog i Filološkog fakulteta.
- 0
- Društvo
- u
Novi Zakon o komunalnim djelatnostima, čiji je nacrt nedavno bio na javnoj raspravi, morao bi da propiše mogućnost privremenog blokiranja vozila radi naplate usluge parkiranja, stav je Odbora za komunalne djelatnosti i životnu sredinu Zajednice opština Crne Gore (ZOCG).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











