Blues Brothers bar: Pjesničko veče „Poetska propaganda“

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 21.12.2016. u 06:56
Večeras u Blues Brothers bar-u biće upriličeno pjesničko veče pod nazivom „Poetska propaganda“.
Početak večeri zakazan je u 20h, a ulaz je slobodan.
Učestvuju pjesnici: Sava Radulović, Šćepan Popović, Marko Vilotijević, Sara Drinčić, Damir Gegić i Goran Radojičić, dok će gost večeri biti Vida Pejović.
Organizatori događaja su JU „Zahumlje“ i Književni klub „Poenta poetika“, a u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Povodom Dječije nedjelje u Nikšićkom pozorištu će u ponedeljak, 6. oktobra u 10 časova, biti izvedena predstava za djecu „Trema: predstava za vježbanje teških situacija", u produkciji JU Centar za kulturu Danilovgrad i Dramskog studija „Prazan prostor".
- 0
- Kultura
- u
Premijera predstave „Otac″, koju je po tekstu Florijana Zelera režirala Nataša Poplavska, biće održana večeras u Nikšićkom pozorištu sa početkom u 20 časova, dok je reprizno izvođenje zakazano sjutra u istom terminu.
- 0
- Kultura
- u
JU Narodna biblioteka „Njegoš“ organizuje večeras u Gradskoj kući promociju romana „Let u suprotnom pravcu“ autorke Dragane Ivović Davidović.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

03.10.
20:27
Otvoren Dom digitalne revolucije

03.10.
15:34
Onlajn muzička audicija za mlade talente iz Nikšića

03.10.
15:00
(FOTO) Vjetar oborio stablo u Manastirskoj ulici

03.10.
14:40
Još deset krivičnih prijava zbog lažnih diploma
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari