Cinema 213: Četiri filma na repertoaru

- Autor onogost.me
- 19.03.2022. u 14:16
Animacija “Pocrvenjela panda”, komedija “Škola magičnih životinja”, komedija “Bilo jednom u Srbiji" i drama "Mrak" danas su na repertoaru bioskopa Cinema 213.
Animacija “Pocrvenjela panda” prikazuje se u dva termina- u 12.45h i 14.30h kada će prikazana u 3D projekciji.
Komedija “Škola magičnih životinja” sinh na repertoaru je u 16.15h.
“Ida se preselila u drugi grad. Kao „novoj djevojčici” u školi Vinterštajn teško joj je da se prilagodi drugovima iz razreda. Popularna Helen otežava joj da stekne nove prijatelje, a za Idu je ostalo samo jedno prazno mjesto – u klupi pored autsajdera Benija. Jednog dana, nastavnica cijelom razredu predstavlja Mortimera Morisona, čovjeka koji putuje po svijetu u potrazi za „magičnim životinjama”. Svaka od tih životinja predodređena je da bude srodna duša nekom djetetu. Od sve djece, novajlija Ida i autsajder Beni, prvi su u razredu koji će dobiti magičnog saputnika! Od tog trenutka, Beni kraj sebe ima drevnu, mudru kornjaču Henrijetu, a Ida lukavu lisicu Rebita. Kada predmeti iz škole počnu da nestaju, djeca i magične životinje moraće da se udruže kako bi otkrili ko je misteriozni školski lopov”, piše u sinopsisu filma.
U 18h slijedi komedija “Bilo jednom u Srbiji”.
U 20.25h čeka vas drama “Mrak”.
“U planinskim zabitima Kosova, na imanju okruženom gustom šumom, živi Milica sa majkom Vukicom i dedom Milutinom. Svaku noć se članovi ove porodice povlače u zabarakadiranu kuću, prestravljeni terorom koji dolazi iz šume. Da li je taj užas opkoljene kuće odjek nedavno završenog rata ili samo njihova mašta, kako ih opominju zvaničnici Kfor-a? Nema materijalnih dokaza da se nešto loše događa, ali svake naredne noći njihov strah raste”, piše u sinopsisu filma.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
- 0
- Kultura
- u
- 1
- Kultura
- u
- 0

