Dječija čitaonica: Obilježavanje Međunarodnog dana maternjeg jezika

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 21.02.2020. u 06:45
U Dječijoj čitaonici JU Narodna biblioteka “Njegoš” Nikšić danas, sa početkom u 11h, biće upriličeno obilježavanje Međunarodnog dana maternjeg jezika.
Organizatori događaja su JU Narodna biblioteka “Njegoš” Nikšić i OŠ “Mileva Lajović-Lalatović” Nikšić, a program je u okviru repertoara Nikšićke kulturne scene 2020.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Premijera drame u jednom činu "Sergej Aleksandrovič Jesenjin -Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar?”, koju je po motivima iz poezije S. A. Jesenjina, adaptirao i režirao Mića Kaljević, biće izvedena danas u 12 časova, u sali “Zahumlja”.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu tri nova filma - akcija, drama “Karate kid: Legende”, drama “Pingvinove lekcije” i komedija “Djevojke s balkona”.
- 0
- Kultura
- u
Knjiga “Crnogorsko školstvo-teme i zapisi” penzionisanog novinara Gojka Kneževića promovisana je na Filozofskom fakultetu u Nikšiću. Kneževićevi tekstovi, kako su ocjenili profesori Filozofskog fakulteta i recezenti knjige, doprinose boljem razumjevanju razvoja i značenja crnogorskog školstva.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

29.05.
19:17
Djelovi opštine sjutra bez struje
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari