Gradska kuća: Okrugli sto “Stojan Kovačević, branič svoga roda”

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 06.11.2021. u 10:11
Povodom 200 godina od rođenja i 110 godina od upokojenja Stojana Kovačevića, JU Muzeji i galerije Nikšić, Opština Gacko i Crkvena opština Nikšić večeras, u 19 časova, u Gradskoj kući, organizuju okrugli sto pod nazivom “Stojan Kovačević, branič svoga roda”.
Učešće će uzeti dr Vasilj Jovović, predsjednik Opštine Nikšić, Marko Kovačević, predsjednik Opštine Gacko, dr Ognjen Milinković i mr Aleksije Grgur.
Voditeljka programa je Svetlana Tomić.
Događaj se organizuje u okviru repertoara Nikšićke kulturne scene za novembar 2021. godine.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
Kolektivna monografija Istorija crnogorske kulture biće predstavljena večeras u Hotelu „Onogošt“, sa početkom u 19 časova.
- 0
- Kultura
- u
Povodom Dječije nedjelje u Nikšićkom pozorištu će u ponedeljak, 6. oktobra u 10 časova, biti izvedena predstava za djecu „Trema: predstava za vježbanje teških situacija", u produkciji JU Centar za kulturu Danilovgrad i Dramskog studija „Prazan prostor".
- 0
- Kultura
- u
Premijera predstave „Otac″, koju je po tekstu Florijana Zelera režirala Nataša Poplavska, biće održana večeras u Nikšićkom pozorištu sa početkom u 20 časova, dok je reprizno izvođenje zakazano sjutra u istom terminu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari