Kulturni programi otkazani zbog Dana žalosti

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 06.11.2025. u 14:46
Zbog proglašenog Dana žalosti, u Nikšiću su otkazana tri kulturna događaja planirana za danas.
Promocija autobiografske knjige Senade Beglerović Leković u sali “Zahumlja”, predavanje „Andrić i Evropa“ prof. dr Aleksandra Jerkova u Dvorcu kralja Nikole, kao i program dodjele nagrade „Kosto Ninković“ i promocije njegove poezije u okviru Festivala „Pod lipom“, neće biti održani.
Organizatori će o novim terminima blagovremeno obavijestiti javnost.
Zastave ispred zgrade Opštine na pola koplja zbog tragedije u BiH
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
U Kući Pekića u ponedjeljak, 13. jula, počinje druga umjetnička rezidencija u okviru projekta ŠAV, najavljeno je iz Centra za kulturu Šavnik.
- 0
- Društvo
- u
Nakon što je čitateljka portala Onogošt prijavila da na samonaplatnoj stanici u Ulici Gojka Garčevića, kod Autobuske stanice, prilikom korišćenja osjeća električni udar, iz Parking servisa su saopštili da nije riječ o kvaru koji predstavlja opasnost za korisnike, već o pojavi statičkog elektriciteta.
- 0
- Kultura
- u
U bioskop Cinema 213 ove sedmice stižu tri filma- avantura “Vajana”, horor “Zli mrtvi: “Spaljivanje” i komedija “Komedija Fransez”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











