Nikšićko pozorište: Tribina “Kultopis”

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 21.09.2017. u 06:22
Večeras u sali Nikšićkog pozorišta u 20h, biće održana tribina "Kultopis" čiji će gost biti Vuk Drašković, književnik i političar.
Moderator će biti Milutin Stijepović, novinar i direktor RTVNK.
Organizatori događaja su JU „Zahumlje“ i JU Nikšićko pozorište, a u okviru Programa podrške razvoju kulture u Nikšiću i manifestacije „Septembarski dani – Nikšić 2017“.
Ulaz je slobodan.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura, Politika
- u
Na skupštinskom Administrativnom odboru sada je zadatak da izabere članove Centralne izborne komisije (CIK), jer joj je sastav zadužen za to povjerio posao nakon pet neuspjelih pokušaja.
- 0
- Kultura
- u
U hotelu Onogošt večeras od 19h biće održano veče posvećeno Božu Koprivici.
- 0
- Kultura
- u
U Kući Pekića u ponedjeljak, 13. jula, počinje druga umjetnička rezidencija u okviru projekta ŠAV, najavljeno je iz Centra za kulturu Šavnik.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
13.07.
10:15
Besplatan parking danas i sjutra
13.07.
08:41
Danas je Dan državnosti
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











