Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićko pozorište uvodi online prodaju ulaznica

Nikšićko pozorište
  • Autor onogost.me
  • 22.08.2025. u 17:18
Direktor Nikšićkog pozorišta Radinko Krulanović saopštio je da ta institucija uvodi online prodaju ulaznica.

”U novoj pozorišnoj sezoni Nikšićko pozorište uvodi online sistem prodaje ulaznica. Ova važna novina donosi savremeni standard u komunikaciji sa gledaocima i omogućuva da se pozorište još više približi publici – kako onoj u Nikšiću, tako i širom Crne Gore”, rekao je Krulanović tokom kongerencije za medije upriličene povodom početka pozorišne sezone.

On se zahvalio prisutnim novinarima i prijateljima koji, kako je rekao, prate, pomažu i afirmišu rad pozorišta, a posebno se osvrnuo na pažnju koju ova kuća uživa od lokalne uprave i od Ministarstva kulture.

”Pozorište u proteklih nekoliko mjeseci uspjelo da unaprijedi svoj rad na polju marketinga i na polju komunikacije sa publikom.

U nastavku konferencije umjetnički direktor Janko Jelić najavio dvije premijere koje će se desiti u septembru i oktobru ove godine.

”Prvo predstavu „Bogojavljenje” po dramatizovanom tekstu istoimene poeme Matije Bećkovića u režiji Ane Đorđević, a druga je komad „Otac” po istoimenoj drami Florijana Zelera u režiji Nataše Poplavske”, rekao je Jelić.

Makedonska rediteljka Nataša Poplavska izrazila je zadovoljstvo radom u Nikšiću i uslovima, kao i ekipom nikšićkih glumaca sa kojima priprema predstave.

”Spoj njihove energije i nagrađivanog teksta francuskog pisca iznjedriće kvalitetnu predstavu koju će publika voljeti”, izrazila je optimizam Poplavska.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević obišao je studio u kojem će se snimati igrana televizijska serija od deset epizoda u produkciji Radio-televizije Nikšić. Riječ je o prvoj igranoj seriji koju realizuje jedan lokalni javni emiter u Crnoj Gori, a Opština Nikšić podržala je ovaj pionirski projekat obezbjeđivanjem nedostajućih sredstava za njegovu realizaciju.
    Ekološka inspekcija, o dešavanju koje je predmet Vašeg interesovanja nije obavještena do prijema vaših pitanja, pa shodno tome nije ni preduzimala bilo kakve  radnje u vezi sa, saopšteno je portalu Onogošt nakon jučerašnjeg pomora smuđa u kanalu Slanog jezera i nakon tvrdnji predstavnika NVO "Ljubitelji Slanog jezera", da ta insoekcija nije odgovarala na njihove pozive.
    U Kući Pekića u subotu, 25. jula počinje treća umjetnička rezidencija ŠAV! koju realizuje Centar za kulturu Šavnik uz podršku Ministarstva kulture i medija Crne Gore i Opštine Šavnik.
    -->