Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Novi repertoar bioskopa Cinema 213

  • Autor onogost.me
  • 27.04.2022. u 21:04

Ove sedmice u bioskop Cinema 213 stižu tri nova filma – komedija "Loši momci", drama "Paralelne majke" i avantura "Doktor Strejndž u multiverzumu ludila".

Ljubitelji filma danas će biti u prilici da pogledaju komediju “Loši momci” i dramu “Paralelne majke”, dok je premijera avanture “Doktor Strejndž u multiverzumu ludila” zakazana u srijedu, 5. maja.

Termin u 18h rezervisan je za “Loše momke”.

“U novoj akcionoj komediji iz studija Drimvorks Animejšn, zasnovanoj na seriji najprodavanijih knjiga Njujork Tajmsa, krimi ekipa životinjskih odmetnika će pokušati svoju najizazovniju prevaru do sada — da postanu uzorni građani. Pod tutorstvom svog mentora, profesora Marmelade, arogantnog (ali ljupkog) zamorčića, lođi momci počinju da zavaraju svijet da su se transformisali. Usput, međutim, gospodin Vuk počinje da sumnja da mu istinsko činjenje dobra može dati ono za čim je uvijek potajno žudio: prihvatanje. A kad novi zlikovac zaprijeti gradu, može li gospodin Vuk da ubijedi ostatak bande da postanu… Dobri momci”, piše u sinopsisu filma.

 

 

“Paralelne majke” na repertoaru su u 20h.

“Dvije žene, Janis i Ana, zajedno su u bolničkoj sobi u kojoj će se poroditi. Obje su same i zatrudnjele su slučajno. Sredovječna Janis ne žali zbog toga i raduje se. Druga, adolescentkinja Ana se kaje, uplašena je i traumatizovana. Dženis pokušava da je ohrabri dok se kreću kao mjesečari po bolničkim hodnicima. Nekoliko riječi koje razmijene u tim satima stvoriće između njih dvije veoma blisku vezu, koja se igrom slučaja razvija i komplikuje. I na odlučujući način mijenja njihove živote”, piše u sinopsisu filma.

 

 

Avantura “Zečija akademija – Nemoguća misijaja” biće prikazana u 16.30h.

Repertoar za naredne dane:

PETAK 29. 4.

15.15 LOŠI MOMCI sinh

SUBOTA 30. 4.

14.30 ZEČIJA AKADEMIJA –

           NEMOGUĆA MISIJA sinh

16.00 LOŠI MOMCI sinh

18.00 LOŠI MOMCI sinh 3D

20.00 PARALELNE MAJKE

NEDJELJA 1. 5.

14.30 ZEČIJA AKADEMIJA –

           NEMOGUĆA MISIJA sinh

16.00 LOŠI MOCI sinh

18.00 LOŠI MOMCI sinh 3D

20.00 PARALELNE MAJKE

UTORAK 3. 5.

16.30 ZEČIJA AKADEMIJA –

           NEMOGUĆA MISIJA sinh

18.00 LOŠI MOMCI sinh 3D

20.00 PARALELNE MAJKE

SRIJEDA 4. 5.

16.30 ZEČIJA AKADEMIJA –

           NEMOGUĆA MISIJA sinh

18.00 LOŠI MOMCI sinh

20.00 DOKTOR STREJNDŽ

           U MULTIVERZUMU LUDILA 3D  PREMIJERA!

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Žiri u sastavu: književnik i književni kritičar mr Milorad Durutović (član i predsjednik žirija za srednje škole), prof. Jovan Krušić (član) i književnica Milica Bakrač (predsjednica žirija za osnovne škole), donio je odluku o pobjednicima literarnog konkursa „Đački rastanak“, koji je Javna ustanova „Zahumlje“ iz Nikšića raspisala povodom 201. godišnjice rođenja Branka Radičevića u okviru tribine „Svobodijada“.
Kultura je živi odnos i zajednički čin građenja smisla, poručila je direktorica Direktorata za kulturno-umjetničko stvaralaštvo Ministarstva kulture i medija, dr Jelena Jovanović-Nikolić, otvarajući manifestaciju IV Karnevala romana u Nikšiću, koji se ove godine održava pod sloganom "Otvoreni grad", ocijenivši da ova manifestacija otvara prostor i vrijeme za trajnu kulturno saradnju i razmjenu.
U Gradskoj kući danas, u okviru drugog dana Književne manifestacije "Karneval romana", biće upriličen cjelodnevni program.