Predavanje “Njegoš i Kočić” u Gradskoj kući

- Autor onogost.me
- 27.11.2024. u 08:08
Povodom Njegoševog dana-praznika kulture, a u sklopu manifestacije „Veliko i slavno ime Njegoš“, Javna ustanova "Muzeji i galerije" Nikšić u Gradskoj kući, u 19 sati, organizuje predavanje "Njegoš i Kočić".
Predavanje će održati dr Duško Babić, urednik Srpske književne zadruge.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U nastavku aktivnosti službenika Odjeljenja bezbjednosti Nikšić na suzbijanju i rasvjetljavanju krivičnih djela iz oblasti imovinskog kriminaliteta, procesuiran je Nikšićanin koji je kao zaposleni otuđio robu vrijednosti preko 10.000 eura, saopštili su iz Uprave policije (UP).
- 0
- Kultura
- u
U Gradskoj kući večeras, sa početkom u 13 časova, biće otvoreno četvrto izdanje Književne manifestacije "Karneval romana".
- 0
- Društvo
- u
Nevladina organizacija MediaTeam održala je ekološke radionice sa učenicima Osnovne škole ,,Milija Nikčević" na temu zaštite životne sredine kroz pravilno upravljanje otpadom.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

08:30
U susret druženju

30.05.
15:46
Određeno zadržavanje osumnjičenom za tešku krađu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari