Prva nagrada za Kristinu Perković na Festivalu ”Mladi virtuoz”

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 30.05.2019. u 06:14
Kristina Perković, učenica prvog razreda Srednje muzičke škole “Dara Čokorilo” – Odsjek solo pjevanje, osvojila je prvu nagradu na Festivalu "Mladi virtuoz" koji se održavao u Beogradu od 24. do 27. maja.
Ona je u klasi prof. Tijane Blečić.
“Kristina se predstavila sa tri različite kompozicije pred žirijem u satavu Milice Stojadinović, profesorice na Akademiji umetnosti Novi Sad, Ljubice Živković, profesorice na Akademiji umjetnosti u Bijeljini i Valentine Taškove, profesorice u Muzičkoj školi “Mokranjac””, kazali su iz Muzičke škole “Dara Čokorilo”.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
U okviru Lake festa, juče je u festivalskom kampu održana serija razgovora „Ritam misli“, u organizaciji Kancelarije Nikšić – Evropska prestonica kulture 2030.
- 0
- Kultura
- u
Predsjednik opštine Nikšić Marko Kovačević otvorio je novi Dom kulture u Jasenovom Polju.
- 5
- Kultura
- u
Ove sedmice u bioskop Cinema 213 stižu tri nova filma – animirani “Ozi: Glas šume”, komedija “Uvrnuti petak 2” i horor “Trenutak nestajanja”.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari