Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Srijeda u Cinemi 213

  • Autor onogost.me
  • 09.06.2022. u 06:18

Animacija "Priče iz skrivenog grada- drvo želja" i epska avantura "Svijet iz doba jure: Nadmoć" danas su na repertoaru bioskopa Cinema 213.

U 16h na repertoaru je animacija “Priče iz skrivenog grada- drvo želja”. 

Epska avantura “Svijet iz doba jure: Nadmoć” biće prikazana u dva termina 17.45 i 20.25h kada će biti prikazana u 3D projekciji.

“Ovog ljeta doživite epsko finale Svijeta iz doba jure kada se dvije generacije udruže po prvi put. Krisu Pratu i Brajs Dalas Hauard pridružuju se dobitnica Oskara Lora Dern, Džef Goldblum i Sem Nil u filmu Svijet iz doba jure- nadmoć”, smjeloj, novoj avanturi koja oduzima dah, stiže u pravo vrijeme i prostire se širom svijeta. Od stvaraoca i reditelja Svijeta iz doba jure Kolina Trevoroa, nadmoć se odvija četiri godine nakon što je Isla Nublar uništen. Dinosaurusi sada žive – i love – zajedno sa ljudima širom svijeta. Ova krhka ravnoteža će preoblikovati budućnost i odrediti, jednom zauvijek, da li će ljudska bića ostati glavni predatori na planeti koju sada dijele sa najstrašnijim stvorenjima u istoriji”, navodi se u opisu filma.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci