Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Danas posljednja ovogodišnja sjednica: Poslanici raspravljaju o izmjenama Zakona o slobodi vjeroispovijesti…

poslaniici_2020
Skupština.me
  • Autor onogost.me
  • 28.12.2020. u 07:12

Skupština Crne Gore danas će početi posljednju ovogodišnju sjednicu sa pet tačaka dnevnog reda, ali se očekuje da će poslanici raspravljati i o zakonima koje je vlada predložila da se usvoje po skraćenom postupku.

To se odnosi na Predlog zakona o izmjenama Zakona o slobodi vjeroispovijesti.

Na dnevnom redu je Predlog zakona o izmjeni Zakona o radu.

Poslanici će raspravljati o predlozima finansijskih i planova rada za 2021. godinu nezavisnih regulatornih tijela – agencija za elektronske medije, za elektronske komunikacije i poštansku djelatnost, za energetiku i regulisane komunalne djelatnosti, za nadzor osiguranja i Komisije za tržište kapitala.

Poslanici bi trebalo da se izjasne o kandidatima za vrhovnog državnog tužioca Lidiji Vukčević i Danijeli Marković.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Međuvladina konferencija na kojoj bi Crna Gora trebalo da zatvori pet poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom (EU) održava se danas u Briselu.
Crna Gora zatvoriće pet poglavlja na Međuvladinoj konferenciji 16. decembra, nakon intenzivne diplomatske misije premijera Milojka Spajića i njegovog tima, javio je dopisnik RTCG iz Brisela.
Crna Gora naredne sedmice zatvoriće tri poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom: poglavlje 3 (Pravo osnivanja preduzeća i sloboda pružanja usluga), poglavlje 4 (Slobodno kretanje kapitala) i poglavlje 6 (Pravo privrednih društava).
-->