Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

PZP Nikšić: Svakodnevno bilježimo priliv novih članova

118469990_2615827855347595_4325503964148743151_n
PZP
  • Autor onogost.me
  • 25.08.2020. u 16:33

U okviru predizborne kampanje, predsjednik Pokreta za promjene i kandidat za poslanika Nebojša Medojević obišao je sa svojim timom Pljevlja, Žabljak, Šavnik i Nikšić, gdje je predstavio izborni program pobjedničke koalicije Za budućnost Crne Gore, saopšteno je danas iz ove partije.

Kako se navodi u saopštenju, predsjednik OO PZP Nikšić i kandidat za poslanika Vladan Raičević upoznao je predsjednika Medojevića sa, ističu, veoma sadržajnim danom izborne kampanje u tom gradu.

“Pokret za promjene u Nikšiću, svakodnevno bilježi priliv novih članova, a sinoć je u prostorijama te stranke upriličen sastanak na kojem je predsjednik stranke uručio 54 nove članske karte i poželio dobrodošlicu u veliki pobjednički i reformski tim”, kaže se u saopštenju.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Međuvladina konferencija na kojoj bi Crna Gora trebalo da zatvori pet poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom (EU) održava se danas u Briselu.
Crna Gora zatvoriće pet poglavlja na Međuvladinoj konferenciji 16. decembra, nakon intenzivne diplomatske misije premijera Milojka Spajića i njegovog tima, javio je dopisnik RTCG iz Brisela.
Crna Gora naredne sedmice zatvoriće tri poglavlja u pregovorima sa Evropskom unijom: poglavlje 3 (Pravo osnivanja preduzeća i sloboda pružanja usluga), poglavlje 4 (Slobodno kretanje kapitala) i poglavlje 6 (Pravo privrednih društava).
-->