Adžić ušao u igru u remiju Juvenutsa

FSCG
- Autor onogost.me
- 04.08.2024. u 09:20
Mladi crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić igrao je pet minuta u remiju Juventusa u pripremnoj utakmici protiv Bresta.
Bilo je 2:2, a francuski tim je do neriješenog ishoda stigao u 83. kada je pogodio Kamblan.
Adžić je zamijenio Kefrana Turama, a na teren u Peskari je ušao zajedno sa omladincima Rouhijem i Sekulovim.
On je tako zabilježio drugi nastup u dresu “stare dame”, nakon što je igrao poluvrijeme u porazu od Nirnberga 3:0.
Izvor: cdm.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Odbojka, Reprezentacija, Sport
- u
Crnogorske odbojkašice završile su i četvrti meč na Evropskom prvenstvu bez osvojenog seta. Nakon Švedske, Italije i Francuske, bolja je bila i Slovačka - 25:21, 25:19, 25:11.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Nema u odbojci dobrog rezultata preko noći, iznenađenja su rjeđa nego kiša ovih dana, pa bi plasman Crne Gore u osminu finala prvenstva Evrope bio skoro pa sportsko čudo. Šansa postoji. Bilo kakve pobjede, danas u meču sa Slovačkom (19h-RTCG2) i sjutra nad Hrvatskom (16h, RTCG2), obavezno obje, omogućile bi put u Brno i meč sa najvjerovatnije Srbijom.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Na današnji dan navršava se 15 godina od jednog od najvećih uspjeha crnogorskog sporta. Dana 25. avgusta 2011. godine, u dvorani "Bersi“ u Parizu, crnogorski džudista Srđan Mrvaljević osvojio je srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu i postao vicešampion svijeta u kategoriji do 81 kilogram.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
26.08.
14:30
Djelovi grada sjutra bez struje
26.08.
13:21
Predstavljen roman „Kukavičja pilad“
26.08.
12:20
Rasplet u dva čina
26.08.
09:25
UCG raspisao konkurs za treći upisni rok
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari










